Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki myje sie codziennie

Pobierz

Zobacz, po polsku nie powiesz "Daję ty kwiaty", tylko powiesz "Daję tobie kwiaty".. Wychodze z domu i jade na rowerze…Język niemiecki Przetłumacz zdania na język niemiecki : 1.Umiem grać w tennisa.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Jaki jest twój ulubiony zawód?. every day - codziennie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: (Czeszę się rano i wieczorem.). Czy możesz mi pomóc?. Ubieram sie.. Czy możemy już iść?. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy sposób na bezpłatną naukę niemieckiego, jesteś we właściwym miejscu.. Są oni przyjaciółmi albo parą.. Wystarczy, że naciśniesz ikonę głośnika pod polem tłumaczenia docelowego.W zdaniu o prostym szyku zaimek zwrotny stoi za orzeczeniem.. Ludzie na zdjęciu kłócą się.Są zdenerwowani.. Podkreśl w zdaniach zaimek zwrotny, a następnie uzupełnij tabelę!. 3.My powinniśmy chodzić do szkoły.. Dominik powinien zostać w łóżku.. Zbieranie plakatów uważam za interesujące 9.Znajdź natychmiastowe tłumaczenia na ponad 90 języków, w tym polski, angielski i wiele innych.. 2.Mój tata powinnien uprawiać sport.. Niniejszy odcinek rozmówek zawiera wiele przydatnych zwrotów w języku niemieckim.. Jest jedno pytanie .Napisz moj plan dnia po niemiecku uzywajac czasu przeszlego (Perfekt) 1.Wstaje o 6.. 2.Mój tata powinnien uprawiać sport..

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Te słówka to między innymi: Present Continuous.. (Moja mama interesuje się muzyką klasyczną.). Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli .Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków.. 9.Moja babcia gotuje codziennie bardzo dobry obiad.. Dokładne tłumaczenia dla użytkowników indywidualnych i zespołów.. 6.Oni nie chcą się uczyć.. Słońce wschodzi na wschodzie i zachodzi na zachodzie.. Myje zeby, czesze sie i maluje.. Muszę codziennie odkurzać mój pokój.. Wszystkie nasze tłumaczenia są wykonane z wymowy, definicji, przykładów!Przetłumacz na j.niemiecki: Wstaję rano o 6:00,ubieram się jem śniadanie,myję zęby i idę do szkoły.Zajęcia zaczynają się o 7:00.W szkole słucham nauczyciela,piszę,czytam.Jem obiad o 15:00.Potem oglądam telewizję i odrabiam zadanie i ucze się.W wolnym czasie siedze na internecie i słucham muzyki.O 20:00 ide się kompać.Myję zęby i idę spać o 22:30.I.. Jeśli chcemy przetłumaczyć te zdania, musimy zwrócić przede wszystkim uwagę na wszystkie słowa, które od razu określają nam jaki to jest czas.. 4 .Po prostu naciśnij wybrany numer a on natychmiast zostanie zamieniony na odpowiedni znak i wstawiony we wskazanym przez ciebie miejscu.2.Moja siostra nigdy nie sprząta zabawek..

Przetłumacz zdania na język niemiecki : 1.Ty powinnieneś codziennie trenować.

6.Mój tata skosi trawę w poniedziałek.. 7.ja wycieram podłogi w sobotę rano.. Bezpłatny polsko-niemiecki tłumacz do tłumaczenia wyrazów, fraz i zdań.. Ihr verspätet euch zu oft.Przetłumacz zdania na język niemiecki : 1.Ty powinnieneś codziennie trenować.. Do swojego tłumaczenia .Ucz się niemieckiego z darmowymi codziennymi lekcjami.. 5.On musi codziennie trenować.Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1. ich freue mich (cieszę się) du freust dich (cieszysz się) er freut sich (on cieszy się) sie freut sich (ona cieszy się)Niemiecki do pracy - zawody, rozmowa rekrutacyjna, dane osobowe Niemiecki biznesowy - pieniądze, słownictwo bankowe, ubezpieczeniowe, inwestycyjne Język niemiecki dla turystów i emigrantów - kierunki, miejsca, położenie, życie za granicą Niemiecki zaawansowany - nauka języka dla tych, którzy chcą codziennie doskonalić swoje .-na zdjęciu widzę kobietę i mężczyznę.Są to młodzi ludzie.. Jest rozszerzony na wszystkie kraje europejskie i jest użytecznym narzędziem dla wielu użytkowników, którzy mogą go zawsze wykorzystać do języka danego kraju.. "Ich habe Deutsch gelernt.". Szkoła - zapytaj eksperta (1087)Translator.eu jest wielojęzycznym tłumaczem tekstów i zwrotów on-line, który zaproponuje Ci tłumaczenie na 42 języki z bardzo dobrym wynikiem..

5.Ja zamiatam mój pokój codziennie.

Następnie, naciśnij zielony przycisk "Tłumacz" a tekst zostanie przetłumaczony.Przedłużacz zdania na język niemiecki Opisuję nasz dom Lubię nasz ogród Widzisz tam nasz taras ?. 4.Moja babcia pozmywa naczynia wieczorem.. 3.Mój tata myje samochód raz na miesiąc.. ("hast" = odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu, "gelernt" się nie zmienia i jest na końcu zdania w Partizip II)Kategoria: Rozmówki polsko-niemieckie Niemieckie zwroty przydatne w pracy.. Jem sniadanie 3.. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.Twoje zdanie zostanie napisane i przetłumaczone bezpośrednio na język docelowy.. Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Codziennie miliony ludzi tłumaczą za pomocą DeepL.Czasowniki zwrotne (tak jak już wspomniałam) zawierają zaimek zwrotny, który w języku niemieckim odmienia się przez osoby.. Muszę wyczyścić dziś łazienkę 8.. Poznaj Mondly, aplikację językową pomagającą milionom ludzi na całym świecie uczyć się niemieckiego online poprzez bezpłatne codzienne lekcje.. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Wybieramy języki, z którymi translator ma pracować..

(Anna myje sobie codziennie włosy.)

2.Ona umie jeździć na nartach.. Dajemy Ci również możliwość odsłuchania przetłumaczonego zdania.. Dativ jest po to w zdaniu, żeby nie mówić "Kali jeść, Kali pić".. Ona nie może jeść czekolady.. [Niemiecki]Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki: 1.jutro rano eliza musi isc do supermarketu 2.codziennie wieczorem musze odkurzac dywany, poniewaz jestem uczulony na kurz 3.moja ciocia potrzebuje nowego odkurzacza zelazka, poniewaz stare zelazko jest zepsute 4.chcialbym kupic mojej kolezance nowy ekspes do kawy na urodziny 5.Tomas podaruje mi nowa zmywarke 6.Moj brat sam prasuje sobie .. 4.My umiemy mówić po Niemiecku.. 3.On musi pomagać w domu.. 10.Moja siostra wyrzuca śmieci w piątek .Natychmiast tłumacz teksty i całe dokumenty.. ("habe" = odmieniony czasownik posiłkowy na drugim miejscu w zdaniu, "gelernt" się nie zmienia i jest na końcu zdania w Partizip II) "Du hast Deutsch gelernt.". 2.Klaudia pomaga mamie przy myciu naczyń 3.. "Ty" zamieniło się na "tobie", bo zmienił się przypadek.. 4.My chcemy pójść na stadion.. W weekend spotykam się z przyjaciółmi 6.Uważam, że jest to bardzo czasochłonne 7.. 8.Robię zakupy z moją mamą co piątek.. Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt