Napisz następnie popatrz na

Pobierz

Ocali nam od gąsienic cały las.". Popatrz na tekst i pomyśl jakie budynki przedstawiają rysunki w kółeczkach, zwracając uwagę na liczbę mnogą.. Zeszyt ćwiczeń p.75.. -m * 5 W Uz w 2 Napisz pytania, używając podanych słów.. Jude : pływa na basenie Carla : gra na gitarze Geoff : chłopiec słucha muzyki Polly : dziewczynka rysuje Tyler : chłopiec idzie z psem na spacer I trzeba o tym napisać zdania : 1.. 4 It .Popatrz na plan lekcji, a następnie napisz pytania i odpowiedzi!. Ex 1 - Napisz po śladzie wyrazy, popatrz obok i otocz pętlą taki sam wyraz.. (pierwszy obrazek przedstawia: polanę, las, drzewa, kwiaty; drugi obrazek: zniszczone drzewa, kwiaty, zanieczyszczona śmieciami polana).. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. Z podanych pięciu dźwięków wykreśl jeden - niepotrzebny, błędny składnik D7: 8.. Napisz wyrazy po śladzie, następnie policz każdy rodzaj zabawek i wpisz ich ilość w okienko.. Posłuchaj wypowiedzi dziewczynki o mieście, w którym mieszka.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. / kukułka / 3.. Następnie popatrz na obrazek z ćwiczenia 1 i napisz krótkie odpowiedzi.. zgodnie z tym co słyszysz.. Popatrz: Ex 2 - Połącz obrazki z wyrazami i napisz wyrazy po śladzie.Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Geoff _____- 4.Polly _____ 5 Tyler _____.2 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania..

Następnie napisz zdania.

Easter Egg Hunt - poszukiwanie jajek w ogrodzie.. Popatrz na obrazki, wskaż, który ci się bardziej podoba i dlaczego?. 3 Look at grandma.Popatrz na obrazki.. ISBN: eighteen, twenty-one, Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. U czeń i pisze wyrazy po śladzie.. Rok wydania: 2019.. Autorzy: Sylvia Wheeldon.. Po myśl jakie budynki znajdują się w tymPrzeczytaj tekst.. Wąskotorowa kolej A Der Bodensee B Tropical Islands C Der Schwarzwald D Die JungfraubahnNa stronie 10 są dwa zadania.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Zad.2 Przepisz podane zdania używając formy przeczącej czasu past continuous.Na dzisiejszej lekcji poznamy kilka interesujacych faktów na temat Białowieskiego Parku Narodowego.. (Co potrafisz nazwać?. Easter Egg Roll - wyścigi z toczeniem pisanek.. 3 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. przez z pod ponad w na pod Chciał pobiec .. Następnie uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. 1 Przeczytaj zdania i zaznacz: prawda lub fałsz .. Przeczytaj dialog na głos lub zatrzymuj nagrania i powtarzaj po zdaniu.Fun.. Następnie przyporządkuj im ustnie polskie tłumaczenia.. Następnie przeczytaj na głos.. Następnie zapisz nowe słówka do zeszytu: island -wyspa rainforest - las deszczowy , tropikalny chameleon- kameleon postcard-pocztówka landscape - krajobraz Otwórz podręcznik na stronie 58 i popatrz na pocztówki w zadaniu 14.Wyszukaj na stronie piosenkę zatytułowaną "Tolerancja by Tolerancja" w zakładce MULTIMEDIA (pliki mp3) i jej posłuchaj..

Popatrz i napisz wyrazy.

2 Posłuchaj nagrania i ponumeruj obrazki.. Zadanie 5 - posłuchaj piosenki i wskazuj na obrazkach sporty, których nazwę usłyszysz.1.. Następnie posłuchaj nagrania i odpowiedz na Yes lub No, w zależności od tego, czy osoby w nagraniu lubią dane sporty czy nie.. Książka uczniaZagadka: "Każdy słyszy jej kukanie w wiosny czas.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. drugą stronę mostu, kiedy coś zauważył.. ( to już było ) 2.. Połącz każdy z nich z właściwym zdjęciem.. Znajdź w wężu zdania i pytania.1 Popatrz na zdjęcia i przeczytaj podpisy.. Popatrz na obrazki w zadaniu 3 (str.56) i połącz palcem szukane miejsca z ulicami, na których się znajdują, np. Excuse me.. 4.1 Napisz wyrazy po śladzie.. Czarny Las 2.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. Zamek Vaduz 4.. Są to opisy postaci z obrazka.. Następnie odpowiedz sobie na poniższeZadanie 2- popatrz na obrazki, spróbuj nazwać wszystkie produkty spożywcze a następnie napisz je w zeszycie, tak jak w przykładzie.. Napisz pytania.. Ex 2 - Popatrz na półki w sklepie.. Tropikalna wyspa 6.. Przeczytaj tekst (można śledzić tekst w podręczniku i równocześnie posłuchać-nagranie 3.24).Następnie postaraj się odpowiedzieć krótko na pytania zawarte w zadaniu 2.. Następnie popatrz na ćwiczenie 7 i odpowiedz.. Są to opisy postaci z obrazka..

Następnie popatrz na ćwiczenie 7 i odpowiedz.

= Where's …?krystek: (AUB)' dobrze Wyznacz A' nastepnie B' i następnie sumuj 17 lis 21:59 Mila: A'UB' to suma zbiorów ( złączenie) A' i B' Najlepiej zaznacz A' i B' na osi.Zapisz na pięciolinii ten akord w postaci zasadniczej, a powyżej zapisz tonację, o którą chodzi: 7.. I'm looking for a toy shop.Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. Możesz korzystać z podręcznika, ale dopiero po spróbowaniu samodzielnie Na końcu zeszytu ćwiczeń jest słowniczek.). Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.. Rzeką płynął dziwny przedmiot.Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Basket - koszyczekNastępnie popatrz na przykładowy dialog w zadaniu 1 na stronie 57.. Nauczysz się nowej piosenki ( zadanie 3) - posłuchaj kilkukrotnie i staraj się zaśpiewać.. Posłuchaj dialogu (2.06) i odpowiedz na pytanie: Which parts of the job does Leo like?. b No, she's happy.8 Uczniowie układają pytania z wyrazów, a następnie odpowiadają na nie zgodnie z rysunkiem w ćwiczeniu 7.. Napisz pytania.. Proszę otwórz podręcznik na stronie 108/ zadanie 1+2.. Zadanie 4- popatrz na obrazki, przeczytaj i spróbuj dobrać produkty do przedstawionych bohaterów.Napisz zdania z podanych wyrażeń w czasie past continuous Zad.3/59 Popatzr na obrazki i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie..

Następnie napisz w zeszycie: Easter - Wielkanoc.

Bunny - króliczek.. Wysokogórska trasa widokowa na Großglockner 5.. Spróbuj przeczytać tekst, a w miejscu rysunku wstaw odpowiedni wyraz.. (Jakie aspekty pracy lubi Leo?). Ex 2 - przeczytaj wyrazy na głos, następnie połącz w pary wyrazy o przeciwnym znaczeniu, np. mały - duży small - bigNastępnie napisz po śladzie wyrazy.. Wydawnictwo: Oxford.. Jezioro Bodeńskie 3.. Zadanie 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt