Krótkie zagadki matematyczne z odpowiedziami

Pobierz

Jeśli nie znacie na nie odpowiedzi nic nie szkodzi!. Dołącz do dyskusji Nie przegap.. Oprócz tego na stronie znajdują się zagadki, ciekawostki, quizy oraz recenzje najlepszych gier planszowych.Z A G A D K I L O G I C Z N E Odpowiedzi 1.. Zagadki Co rośnie i absolutnie nigdy nie maleje?. np Wspaniały tygrys wyrwał się z klatki korzystając z niedomkniętych drzwi.. Kliknij i zobacz odpowiedźKrótkie zagadki z odpowiedziami dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.. Zamierzam zaglądać częściej - tylko aktualizujcie też troszkę częściej.Zagadki matematyczne - poziom pierwszy (1) 6 zagadek Opracował: Admin Opublikowano: 6.03.2016.. Pamiętajcie także o odpoczynku, aby w Nowym Roku przystąpić z podwójnym zapałem do pracy.. 2016-03-12 20:57:12; Napiszecie mi .Na tej stronie znajdziesz Śmieszne zagadki.. Zgadywanki o różnej tematyce, które zachęcają dziecko do analitycznego myślenia.. Miał łódź, ale poza nim mieściła się na niej tylko jedna rzecz (koza lub kapusta, lub wilk).Dzieki za odpowiedzi do zadania nr 4 a i do tg z liliami przyda sie na matme bo mnie sie wydawalo ze to 24 dni dzieki pozdrawiam nina królikowska Odpowiedź: Pytanie/zgłoszenie z dnia: 12-05-2015, godz. 22:59Całkiem fajne te krótkie zagadki, mam nadzieję, że będzie ich tu jeszcze więcej bo ta stronka jest super.. Zobacz też "Zagadki na inteligencję">>Zobacz też: Podchwytliwe Zagadki Logiczne z Odpowiedziami ..

Wszystkie zagadki są opublikowane wraz z odpowiedziami .

Wspólne rozwiązywanie zagadek i logicznych łamigłówek to rozwijająca i wesoła zabawa dla całej rodziny.. 0 ocen | na tak 0%.. Ale w ostatecznej chwili ratuje swoje życie.. Twoje imię.. Są mi potrzebne.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Twój wiek.. Udostępnij na FB.. Pytanie: W jaki sposób?. Uczą też analitycznego myślenia i rozwiązywania - z pozoru skomplikowanych - problemów.. W zagadce wzięło udział 10 uczestników (właściwie uczestniczek) forum astrozagadki.. Uwielbiam się zastanawiać nad takimi mniejszymi bądź większymi problemami.. Daj także znać, jak Ci poszło.. Jeden z czytelników kupił 12 książek za 24 zł.. Od dzisiaj stanie się Twoim ulubionym produktemJednymi z popularniejszych rodzajów zagadek są łamigłówki, które polegają na tym, że mamy podane błędne równanie ułożone z zapałek i należy przełożyć tylko jedną z nich, aby powstało zupełnie nowe, prawdziwe równanie.. To są właśnie łamigłówki z zapałkami.Trudne zagadki logiczne z odpowiedziami dla dzieci w wieku szkolnym to podchwytliwe i wymagające analitycznego myślenia pytania na każdy temat.. Krótki rebus: Krasnystaw minus snystaw + Kuba minus uba + Dziadków minus dziadk = ?.

Proszę z odpowiedziami.

Zagadka 9 (z mojego dzieciństwa) Pewien chciał przewieźć z jeden strony rzeki na drugą stronę: kapustę, kozę i wilka.. Wszystkim naszym obecnym, byłym i przyszłym uczniom, życzymy wielu matematycznych sukcesów.. Stwórz z nami największą bazę kawałów i dowcipów.. Każdy z nich ma siostrę..

Wprowadziliśmy także możliwość komentowania

Wypiszcie je tutaj z odpowiedziami jak najwięcej!

Post autor: iwetta » 23 wrz 2005, o 09:59 Myslę, że zadania są łatwe, pomyliłam sie przy natychmiastowej odpowiedzi w 2, przy czym 2 mysl to byl prwidlowy wynik.Jeśli chcesz poznać odpowiedź, kliknij na zagadkę.. Dołącz do naszej społeczności.. Nie może zostawić po jednej stronie rzeki królika z marchewką oraz królika z lisem.znacie fajne krótkie zagadki dla kumatych?. Zapraszamy do magicznego świata zagadek i łamigłówek!Krótkie zagadki, które dadzą do myślenia i dzieciom, i rodzicom!. Pełne humoru i zaskakujących rozwiązań łamigłówki zachęcają do nieszablonowego i twórczego myślenia.. Ich rozwiązanie nie jest szczególnie skomplikowane, natomiast wymaga krótkiego skupienia.W tym wpisie umieściłem trzy takie pytania-zagadki, a wcześniejsze tego typu są podlinkowane poniżej.Dzisiaj mamy dla Was trzy króciutkie i szybkie zagadki 1.. 4 minuty.. Mamy też łamigłówki dla młodszych dzieci, zapraszamy do zabawy!. A w wolnej chwili zachęcamy do spróbowania swoich sił w trzech, krótkich zagadkach logicznych.. Trudna zagadka matematyczna.. 1 ocena Najlepsza odp: 100% .zagadka nr 7 - krótka relacja Mieliśmy podać relację łączącą 3 osoby.. Zegarek.. Zacytuję krótkie fragmenty komentarzy do odpowiedzi: Bogdanka - dobry trop!. Instrukcja: Pirat ma przewieźć łódką przez rzekę lisa, marchewkę i królika..

; ) 2010-04-07 20:00:50; Znacie krótkie zagadki?

a z a r a z e m z a w s z e z o s t a j e wPokaż odpowiedź >>Zobacz też: Fajne Zagadki Logiczne Dla Dzieci 13.. 12 fantastycznych zastosowań oleju rycynowego.. Dowcipne zagadki, może głupie pytania, na pewno nie zawsze mądre odpowiedziNapiszecie mi jakieś krótkie, śmieszne zagadki?. Podobne pytania.. Zagadki zostały starannie podzielone na kategorie tematyczne, dzięki czemu dotarcie do zagadek z danej tematyki jest bardzo prosty.Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.. Ile dzieci jest w tej rodzinie?. Dozorca nie ma gdzie uciekać.. odp Wbiegł do klatki z której uciekł tygrys, zamykając za sobą (dozorca nie tygrys) drzwiczkiZagadka 8 W pewnej rodzinie jest pięciu braci.. Zaglądać tutaj!. Niektóre z kupionych książek kosztowały złotówkę, inne były po 3 zł, a pozostałe po 4 zł.Zadania matematyczne, a także zagadki i łamigłówki związane z matematyką to kategoria ćwiczeń umysłowych, które polegają na tym, że należy albo coś policzyć za pomocą metod matematycznych albo coś wywnioskować dzięki nim właśnie.To już trzecia część krótkich pytań, z rodzaju podchwytliwych.. powinniśmy zadbać o to by nie mieć z nią problemów.. Krótkie Zagadki na Logiczne .Krótkie zagadki na inteligencję z odpowiedziami dla dzieci i dorosłych zmobilizują szare komórki do intensywnej pracy.. Nimuszka jako pierwsza ocenila ze to Leszek jest inny i bardzo dobrze te innosc uzasadnilaNajlepsze dowcipy dla dorosłych.. 2011-07-12 10:52:36 Napiszcie mi jakieś zagadki podchwytliwe z odpowiedziami .. Odręcznie narysowane koło.. To dzięki niemu pokochałem łamigłówki matematyczne i jest to jeden z pierwszych problemów (było ich wiele), które zadał mi, gdy dorastałem.Podchwytliwe Zagadki Logiczne z Odpowiedziami.. Zagadka pierwsza: Wyprzedaż książek Biblioteka wyprzedawała stare książki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt